TİRAN EĞİTİM MÜŞAVİRLİĞİ

'' Gelecekten Mektup Var" Yarışması

Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında yurt dışında yaşayan 7-17 yaş arası çocuklarımızın katılabileceği"Gelecekten Mektup Var" yarışması düzenlenecektir.
'' Gelecekten Mektup Var

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın 15 Temmuz hain darbe girişimi konusunda bilinçlenmelerini sağlamak, milli birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmek ve geleceğin Türkiye'sine olan azim ve inancı arttırmak amacıyla "Gelecekten Mektup Var" yarışması düzenlenecektir.

 7-11 ve 12-17 yaş arası çocuklar olmak üzere iki yaş grubunda gerçekleştirilecek yarışmaya katılımcılar "Vatan Vazgeçilmez, Türkiye'm Geçilmez" temalı mektuplarını ve başvuru formunu 4 Haziran ? 2 Temmuz 2021 tarihleri arasında abdigmyarisma@gmail.com adresine göndererek yarışmaya katılabileceklerdir.

Bilgi için: http: http://abdigm.meb.gov.tr/www/gelecekten-mektup-var/icerik/1606?fbclid=IwAR39w4TaIsIOd_JdsJKT4UTDry7n27aHVzIEzdaWh8mOku0bBMAnzJGJJTA 

Ambasada Turke, Rruga e Elbasanit no65 TiranaArnavutluk ALBANIA - (00 355 4) 238 0350

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.