TİRAN EĞİTİM MÜŞAVİRLİĞİ

15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA! Çevrimiçi Mesaj Kutusu

15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA! Çevrimiçi Mesaj Kutusu

Genel Müdürlüğümüz tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında "15 Temmuz'u UNUTMA, UNUTTURMA! Çevrimiçi Mesaj Kutusu" etkinliği düzenlenecektir. Etkinlik kapsamında http://benimicin15temmuz.meb.gov.tr internet sitesi oluşturulmuştur.

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ülkemizin huzurunu ve düzenini bozmaya yönelik yapılan hain saldırıların olduğu 15 Temmuz 2016 Günü yaşananlar ve "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" ile ilgili duygu ve düşüncelerini http://benimicin15temmuz.meb.gov.tr/ internet sitesinde yer alan çevrimiçi mesaj kutusu aracılığıyla paylaşılmasıdır.

Gelen mesajları Genel Müdürlüğümüzde kurulan komisyon tarafından değerlendirme ölçütlerine bağlı olarak seçilerek http://benimicin15temmuz.meb.gov.tr/ internet sayfasında yayınlanacaktır.

Yayınlananlar arasında dereceye giren ilk üç mesaj Genel Müdürlüğümüz internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurularak hediyeleri Bakanlığımız yurt dışı teşkilatı aracılığıyla sahiplerine ulaştırılacaktır.

Etkinlik Şartnamesi için tıklayınız

Etkinlik Afişi için tıklayınız

 

Ambasada Turke, Rruga e Elbasanit no65 TiranaArnavutluk ALBANIA - (00 355 4) 238 0350

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.